Dom i Wnętrze

Piękny taras w stylu boho

 

Tak samo jak nasze mieszkania nasz taras czy ogród może być zaaranżowany w sposób modny. Wśród chętnie wybieranych trendów wymienia się przede wszystkim taras w stylu boho. Jakie meble i dodatki wybrać, aby zaprojektować taras o eleganckim wyglądzie, a jednocześnie komfortowy dla użytkowników? Możliwości jest wiele!

Taras w stylu boho – jakie meble wybrać?

Decydując się na taras w stylu boho przede wszystkim pomyślmy o meblach – powinny być one utrzymane w jasnych kolorach, najlepszym wyborem będzie oczywiście biel. Taras w stylu boho to przede wszystkim miejsce wypoczynkowe, jednak przed kupnem mebli zastanówmy się, jak dużą ilością miejsca dysponujemy. Jeśli nasz taras jest niewielki postawmy na meble kawowe: komplet składający się ze stolika i 2-3 foteli będzie idealny. Dysponując większą powierzchnią możemy wybierać z szerszej oferty: producenci proponują nam sofy narożne, ale również leżanki ogrodowe, wiszące fotele w formie kokonów. Istotne jest, aby meble były dopasowane do naszych potrzeb, odpowiednio profilowane, wygodne i trwałe. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe – są one nie tylko eleganckie, ale i wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wilgoć. Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z lekkiego aluminium – dzięki niemu znacząco zmniejsza się waga mebla.

Jakie dodatki wybrać na taras w stylu boho?

Chcąc stworzyć taras w stylu boho postawmy na dodatki dopasowane do tego stylu – podstawą niech będą wygodne koce i pledy, najlepiej z materiałów naturalnych, takich jak wełna czy bawełna. Drugim elementem są lampiony – nie tylko wyglądają elegancko, ale również wieczorami pozwolą nam na rozświetlenie przestrzeni wypoczynkowej. O odpowiednią oprawę zadbają również kwiaty – warto wybrać ulubione kwiaty w doniczkach i ustawić je w miejscach takich jak parapety czy stół.

 

 

 

https://dziennikelblaski.pl/1053513 https://motohigh.pl/2024/05/22/zakup-ubezpieczenia-samochodu-najczestsze-bledy/ live url