Dom i Wnętrze

Kupujemy leżak z technorattanu – mebel idealny na lato!

 

Leżak z technorattanu to jeden z najchętniej kupowanych produktów u producentów mebli ogrodowych – mówią specjaliści. Leżanka taka doskonale sprawdza się nie tylko nad brzegiem basenu czy w ogrodzie, ale też na tarasach, balkonach, na werandach. Szukając idealnego leżaka warto zwrócić uwagę na parametry techniczne i wybrać produkt, który oprze się zmiennym warunkom atmosferycznym.

Wygodny leżak z technorattanu

Nowoczesne meble ogrodowe zaskakują designem, świetnymi rozwiązaniami technicznymi. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się komplety technorattanowe. Meble takie odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki pogodowe, wilgoć. Wynika to z zastosowanych materiałów – leżak z technorattanu posiada lekki stelaż z aluminium. Tworzywo to jest malowane proszkowo, przez co zabezpieczono je przed działaniem korozji. Dzięki aluminium udało się również znacząco zmniejszyć wagę tego mebla, przez co możemy podnosić go bez większego trudu. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze, które nie pochłania brudu, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. Zaletą leżaków jest również fakt, że posiadają one regulowane zagłówki – pozwala to na zadecydowanie w jakiej pozycji będziemy odpoczywać. Wiele dostępnych modeli posiada również wygodne podłokietniki.

Leżak z technorattanu w komplecie wypoczynkowym

Leżak z technorattanu może być elementem wykorzystywanym pojedynczo na tarasie lub też częścią większego zestawu. W sklepie gardenspace.pl znajdziemy szeroki wybór mebli technorattanowych, które pozwolą na zaprojektowanie tarasu czy ogrodu zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nowoczesne meble technorattanowe warto w okresie zimy okryć dedykowanymi pokrowcami – dzięki nim znacząco przedłużymy żywotność naszych mebli.